תנור חימום ביתי - רדיאטור לחימום ביתי - Sun Heat

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

תנור חימום ביתי - רדיאטור לחימום ביתי

כאשר מחפשים תנור חימום ביתי לחימום חלל חדרי הבית, אחד המוצרים הנפוצים ביותר אשר נתקלים בהם הוא רדיאטור לחימום ביתי בשלל דגמים וסוגים. כמובן שהסוג המוכר ביותר של רדיאטור לחימום ביתי הוא הסוג המיושן של רדיאטור עם מספר צלעות משתנה, אשר ניתן להזיז ברחבי החדר בעזרת גלגלים.

אך הטכנולוגיה המתקדמת בתחום של תנור חימום ביתי מציעה אופציות מתקדמות יותר.

ישנם סוגים חדשניים של רדיאטור לחימום ביתי אשר פועלים על בסיס אותה שיטת חימום של הרדיאטור הישן והמוכר. עם זאת, הסוגים החדישים מציעים חיסכון משמעותי בצריכת חשמל לצד בקרת אקלים מתקדמת ועיצוב מודרני אשר מתאים לכל בית.

בניגוד לסוגים ישנים של תנור חימום ביתי הרדיאטורים החדשים אינם תופסים מקום בחלל הבית, מאחר והם שטוחים יחסית ומותקנים על קיר הבית. כך שבמקום רדיאטור גדול ומגושם אשר תופס חלק נכבד מחלל החדר, תקבלו מוצר קומפקטי וקטן.

בנוסף, בעוד תנור חימום ביתי הוא בעל עיצוב מיושן והינו פונקציונלי בלבד, רדיאטור לחימום ביתי חדשני מעוצב באופן מודרני ויוקרתי אשר רק מוסיף לעיצוב הבית.

מדובר בצורה אסתטית כדוגמת מלבן או ריבוע אשר עוביו מספר סנטימטרים, כך שמשתלב באופן הרמוני עם קיר הבית. ניתן לבחור צבע מודרני כמו שחור, לבן, אפור ועוד, על פי התאמה לעיצוב הנוכחי של ביתכם.

מחפשים תנור חימום ביתי פרקטי ומעוצב ? פנו עוד היום לחברת סאן היט ושאלו לגבי רדיאטור לחימום ביתי איכותי ובמחיר משתלם. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר