סאן היט - 3 טיפים לבחירת מערכת חימום לבית

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

3 טיפים לבחירת מערכת חימום לבית

בכל פעם שעונת החורף מתקרבת עלינו שוב, רבים שואלים את עצמם איזו מערכת חימום ביתית תהיה המתאימה ביותר על מנת לחמם את חלל הבית שלהם. באזורים קרים יותר ברחבי הארץ, אלמנט החימום הביתי הוא בין הדברים שיש לקחת בחשבון עוד בעת בניית הבית ולהתאים את מערכת החימום לכך. בין אם מדובר בחימום תת רצפתי, תנורי חימום לבית או מפזרי חום, יש לא מעט מידע שצריך להכיר בטרם נרכוש את מערכת החימום לבית שלנו. על כן אנחנו כאן לעשות לכם סדר ולספק לכם שלושה טיפים מנצחים בעת רכישת מערכת החימום הביתית שלכם.

טיפ 1: לקחת בחשבון עלויות והוצאות נלוות בעת נתאים את המערכת לתקציב שלנו

אלמנט חשוב ביותר בנוגע לרכישה ולבחירה של מערכת החימום הביתית שלנו היא העלות שלה, הן העלות של הרכישה שלה והן העלויות הנלוות והשוטפות. בבחירת מערכת החימום הביתית אנו ניקח בחשבון את המחיר של המערכת וננסה לבצע הערכה של ההוצאות החודשיות של המערכת בעת השימוש בה. יש מערכות שהרכישה שלהן היא נמוכה יחסית אך עם זאת התחזוקה החודשית שלהן יקרה יותר מאחרות. הוצאות על צריכת החשמל של מערכת החימום הביתית הינן שונות מהוצאות של צריכת גז או צריכת סולר ועל כן יש להיערך לכך. ברגע שאנחנו נבין מה העלויות וההוצאות הנלוות של מערכת החימום הביתית נוכל להתאים לנו את המערכת המתאימה לנו לפי היכולת הכלכלית שלנו.  

טיפ 2: לשים בראש סדר העדיפויות את הבטיחות של מערכת החימום הביתית

לצד הרצון שלנו לבחור מערכת חימום ביתית שתעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר ותחמם את חלל הבית באופן אפקטיבי ומהיר, חשוב לזכור את בטיחות המכשיר. מכשיר החימום שנתקין אצלנו, בין אם זה תנורי חימום לבית או מפזר חום, צריך להיות המכשיר הבטוח ביותר ואין לנו להתפשר על נקודה זו. חשוב שמערכת החימום הביתית תהיה בעלת תו תקן בטיחותי רלוונטי ובנוסך כי הוראות הבטיחות העדכניות יהיו מפורטות באופן נהיר וברור לגבי ההתקנה של המערכת ולגבי השימוש במכשיר. בנוסף, חשוב להתאים את המכשיר לאופי משק הבית ולדאוג שבמקרה ויש ילדים בבית מערכת החימום הביתית תהיה מותאמת לכך.

טיפ 3: להתאים את מערכת החימום לאזור המגורים שלכם

אזור המגורים שבו אתם מתגוררים הוא אלמנט שחובה לקחת בחשבון בעת נרכוש את מערכת החימום הביתית שלנו. בעוד לבתים במישור החוף תנורי חימום לבית ומפזרי חום ייעשו את העבודה בצורה מספקת, בירושלים וברמת הגולן אפשר להתקין חימום תת רצפתי שיוכל לספק את העבודה. לפיכך, התקנה של תנורי חימום לבית או חימום תת רצפתי, היא בין הדברים שכדאי להבין עוד בשלב תכנון הבית בהינתן ואתם מתגוררים באזור קר והררי יחסית. התאמה של מערכת החימום בטרם בניית הבית תוכל לסייע לכם בעונות החורף באופן מיטבי.
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר