סאן היט - 4 דרכים להכין את הבית לחורף

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

החורף עוד מעט כאן ויש מספר לחמם את הבית- כל הפרטים בכתבה הבאה.

מהו קמין וכיצד הוא מיועד לחימום הבית?

קמין נחשב לאמצעי חימום פופלרי במיוחד בעונת החורף ומיועד לשימשו בחללים גדולים בבית כמו למשל סלון. באמצעות שימוש בקמין ניתן ליהנות מחימום הבית בצורה הטובה ביותר- החדר אינו יבש והחום מתפזר בצורה אחידה וכך ניתן ליהנות מחימום. ניתן להבחין כיום במספר סוגים של קמינים וההבדל ביניהם בא לידי ביטוי במנגנון ההפעלה החל מנפט, גז או חשמל. אין ספק כי התועלת של הקמין מאפשרת ליהנות מחימום לאורך כל עונת החורף.

  מיזוג לחימום הבית 

קר לכם בעונת החורף? באמצעות מיזוג לחימום הבית ניתן ליהנות מתחושה חמימה בעונה הקרה. מדובר על אמצעי חימום בעל יכולת לחמם חדרים גדולים וקטנים ביחד ובעלות נמוכה בהשוואה לאמצעי חימום אחרים.  בהשוואה לאמצעי חימום אחרים, הרי מדובר על אחת הדרכים החסכוניות להתחמם בעונת החורף.

 חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות ניתן לראות חימום תת רצפתי אשר נחשב פופולרי במיוחד בבתים שונים ומחזיק מעמד לאורך זמן רב. החימום מבוסס על גלי חום העולם מעלה והתוצאה היא פיזור של חום ברחבי הבית אשר יוצר תחושה אחידה ונעימה. מדובר על אמצעי חימום אשר יכול להיות מבוסס על מים או חשמל ומדובר על מערכת מיושמת מתחת לריצוף. רגע לפני ההתקנה, חשוב ביותר להביא בחשבון את חשיבות התכנון- תכנון מקדים של התקנת מערכת החימום תאפשר ליהנות מחימום לאורך עונת החורף. נוסף על זאת, מדובר על אמצעי חימום המאפשר וויסות של חום בחדרים השונים.

איטום הבית באמצעות מספר דרכים

איטום הבית באמצעות מספר דרכים מאפשר ליהנות מתחושה נעימה וחמימה לאורך כל עונת החורף. כעת נפרט את השיטות השונות:

איטום באמצעות זפת חמה: מדובר על שיטה במסגרתה יש למרוח סיד או צבע אוטם אקרילי על מנת למנוע מצב בו הזפת אוגרת חום. 

 איטום באמצעות יריעות ביטמניות: מדובר על יריעות עמידות ויעילות בבידוד כניסת מים וחום לדירות עליונות בבניינים גבוהים 

 חימום לכלב באמצעות מפזר חום 

יש לכם כלב ואתם רוצים להבטיח שיהיה לו חמים ונעים בעונת החורף? לפי המלצת אתר כלב נבון (https://www.wisedog.co.il/) באמצעות מפזר חום ניתן לאפשר לכלב ליהנות מהחימום גם בחורף. מדובר על אמצעי חימום קטן, נייד ומחמם במהירות רבה. מדובר על אמצעי חימום קטן ונוח לאחסון.

  איך תדעו במה לבחור?

מפזר חימום או איטום לבית? אין ספק כי כיום קיימים מגוון אמצעי חימום רבים. אין ספק כי ישנם אמצעי חימום שונים לבית והבחירה אינה פשוטה. מכאן, חשוב ביותר לבחון את היתרונות והחסרונות ולוודא כי הרכישה מתבצעת במקום איכותי בו ניתן לקבל אחריות במסגרת הרכישה וכך לדעת שיש לכם למי לפנות בעת בעיה ולקבל סיוע מקיף.

 

4 דרכים להכין את הבית לחורף

 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר